Učenik devetog razreda iz Mrkonjić Grada jučer je teško ozlijeđen u predjelu vrata, a sumnja se da mu je ozljede oštrim predmetom nanio vršnjak na lokaciji Balkana.
Kako neslužbeno doznajemo, dječaci su nakon prve smjene u školi otišli na Balkanu, gdje je došlo do sukoba.
Prema informacijama “Nezavisnih”, dijete je ozlijeđeno u predjelu vrata, najvjerojatnije nožem, a u popodnevnim satima otac je ozlijeđenog dječaka s ranama na vratu dovezao u Dom zdravlja u Mrkonjić Gradu.
Dječak je potom upućen u UKC RS.
“Vidjela sam kako je policija projurila i odmah sam znala da se nešto dogodilo, ali ovako nešto me potpuno šokiralo. Ti dječaci se druže od malih nogu. Svi smo u šoku zbog toga što se dogodilo, dijete je bilo sav krvav po vratu. Netko je, pretpostavljam, pozvao oca ozlijeđenog četrnaestogodišnjaka, koji je na sreću hitno odveo sina u dom zdravlja, pa je dijete spašeno”, ispričala je jedna svjedokinja.