Vozač automobila marke Ford preminuo je na mjestu nesreće nakon što je vozio u suprotnom smjeru na autocesti Šabac-Ruma i izravno se sudario s vozilom marke Golf. U tom vozilu na mjestu nesreće poginuli su mladić i mlada žena, dok je vozač “Golfa” preminuo u bolnici u Sremskoj Mitrovici.
-U Golfu su bili mladić i mlada žena koji su na mjestu nesreće poginuli, a ni vozaču Forda nije bilo spasa. Vozač Golfa u vrlo teškom stanju prebačen je u bolnicu, gdje je, nažalost, podlegao ozljedama – rekao je izvor, dodajući da je još jedna osoba iz Golfa prevezena u šabačku bolnicu.
Prema neslužbenim informacijama, mladić i djevojka koji su poginuli koristili su usluge prijevoza putem popularne aplikacije i tako došli u kontakt s vozačem koji ih je prevozio, neposredno prije tragedije, javlja Telegraf.
-Govorimo o mladim ljudima, tragedija je ogromna. Vozač Golfa imao je 24 godine, a i mladić i mlada žena bili su mlađi – rekao je sugovornik.
Podsjećamo da se oko 13:00 sati na autocesti Šabac-Ruma dogodila teška prometna nesreća nakon što je uočen automobil koji se kretao iz suprotnog smjera.
Prema riječima očevidaca, radi se o tamno sivom Ford vozilu koje je velikom brzinom, navodno i do 130 kilometara na sat, ušlo u krivi smjer, dok su vozači ranije upozoravali na opasnost.