Banjalučka policija uhitila je jučer, 24. lipnja, D.B. iz Trebinja koji je osumnjičen za slanje prijetećih poruka ženskoj osobi.
Optužen je da je počinio kazneno djelo ugrožavanja sigurnosti.
“Spomenuta osoba sumnjiči se da je u razdoblju od 18. svibnja do 23. lipnja telefonom slala prijeteće poruke ženi”, priopćila je banjalučka policija.
Dodaju da je o svemu navedenom obaviješten dežurni tužitelj Okružnog javnog tužiteljstva Banja Luka, te će nakon kompletiranja i dokumentiranja predmeta protiv spomenute osobe biti podneseno izvješće o počinjenom kaznenom djelu.