“Revolante” je nova tvornica u cazinskoj poslovnoj zoni “Ratkovac”, a riječ je o investiciji ukupne vrijednosti 8 milijuna maraka.
“Ovih dana potpisali smo ugovor o kupoprodaji nekretnine vrijedan 110.400 konvertibilnih maraka, a posebno me raduje i ohrabruje činjenica da se radi o domaćem investitoru, povratniku iz dijaspore ” , izjavio je gradonačelnik Cazina, Nermin Ogrešević.
Nova tvornica će proizvoditi najsuvremenije madrace, a cjelokupan asortiman već je osiguran za izvoz, s obzirom na to da se investitor već dulje vrijeme vrlo uspješno bavi ovom djelatnošću.
“Novih 50 radnih mjesta u tvorničkim postrojenjima površine 5.000 m2 svakako je od najvećeg značaja i to je ono što najviše veseli”, istaknuo je Ogrešević.
Inače, “Revolante” je sedma tvornica u Poslovnoj zoni koja se popunjava zaista značajnim i perspektivnim proizvodnim pogonima domaćih i stranih investitora.