Svetlana Dragijević, majka Dejana Dragijevića osumnjičenog za ubojstvo Danke Ilić preminula je danas u kući kod susjede.
Bila je bolesna, iznenada joj je pozlilo. Preminula je prirodnom smrću – navodi izvor Blica.
Svetlana se jučer oglasila za medije, gdje je i sama istakla da je bolesna i bespomoćna.
– Bespomoćna sam i bolesna. Pala sam ispred kuće na stepeništu i onesvjestila se, sada ugruvana danima ležim u krevetu. Nema tko ni čašu vode da mi primakne. Nitko me više ne posjećuje. Ponekad netko dođe iz susjedstva ali rijetko, baš kad imaju vremena. Život mi je skroz upropašten. Jednog sam sina sahranila , drugi je u zatvoru , Rade zatvoren. Ja ni do doktora ne mogu da odem sama . Snalazim se kako znam i umijem – rekla je jučer Svetlana Dragijević, koja je samo jednom u Višem javnom tužiteljstvu od kada se zločin dogodio u prisustvu tadašnjeg odvjetnika Nebojše Živanovića dala iskaz da o ubojstvo male Danke ništa ne zna i dobila status povlaštenog svjedoka.
Pored Dejana koji je priznao zločin u Beogradu u zatvorskoj psihijatrijskoj bolnici na vještačenju se nalazi i Srđan Janković, koji je automobilom udario dijete. Beživotno tijelo male Danke odnijeli su i bacilli na divlji deponij na Starobanjskom putu.
Dva dana kasnije, Dejan Dragijević je u suučesništvu s bratom Daliborom i ocem Radoslavom tijelo djeteta prebacio na drugu lokaciju, koju ne želi otkriti, tako da tijelo male Danke Ilić, nakon više od dva mjeseca još uvijek nije pronađeno.
Dejanov brat, Dalibor Dragijević je nakon uhićenja preminuo u Policijskoj stanici u Boru, dok se otac Radoslav Dragijević još uvijek nalazi u produženom pritvoru, piše Blic.