Vijećnik u Gradskom vijeću Mostara Mirza Drežnjak objavio je na mrežama poziv građanima Mostara da otpad ostavljaju pred gradskom Vijećnicom, a nije ni zaboravio uvrijediti gradonačelnika Marija Kordića.
-Pozivam građane Mostara da svoje smeće odlože na novu pretovarnu stanicu parking Gradske vijećnice. Čini mi se najprikladnija lokacija da ne tražimo ni južno, ni sjeverno već pred kuću svih građana Mostara. Ima dovoljno mjesta za pretovar a čini mi se neće neku ni prirodu ugroziti osim možda sve nas vijećnike smećare koji trpimo najveći otpad među nama Gradonačelnika! – napisao je Drežnjak.
Nije prošlo dugo, stigao mu je odgovor od samog gradonačelnika Kordića.
-Hvala cijenjenom vijećniku Mirzi Drežnjaku na postupku i komentaru. Kod nas se kaže: “𝐓𝐤𝐨 𝐭𝐞𝐛𝐞 𝐤𝐚𝐦𝐞𝐧𝐨𝐦, 𝐭𝐢 𝐧𝐣𝐞𝐠𝐚 𝐤𝐫𝐮𝐡𝐨𝐦.” Upravo tako ćemo i nastaviti raditi. Čistit ćemo grad, rješavati problem otpada i vraćati normalno funkcioniranje sustava. Meni je to prioritet! – poručio je gradonačelnik Kordić.
Do novih lokalnih izbora je nešto više od dvije godine. Valjat će sve ovo izdržati do tada.
Inače, Mirza Drežnjak nedavno je zatražio da se ispita izgradnja crkve Kristova Uskrsnuća u središtu Mostara. O tome smo nedavno pisali, a članak možete pronaći na LINKU.