Povodom Dana zaljubljenih ili Valentinova, koji se obilježava 14. veljače, iz špilje Vjetrenice nude “posebno i nezaboravno iskustvo”.
Iz Javnog poduzeća (JP) Vjetrenica Ravno su priopćili kako su za ovaj dan pripremili poseban program.
Na rapsoredu u 17 i 18 sati je prvo romantična šetnja špiljom i posjeta Biospeleološkom muzeju.
“Zaronite u tajanstveni svijet Vjetrenice i otkrijte fascinantne priče koje krije. Ulaznice za parove dostupne po promotivnoj cijeni od samo 5 KM. Zabilježite trenutke ljubavi na nevjerojatnim lokacijama špilje. Organiziramo fotografiranje parova kako biste sačuvali uspomene za sva vremena”, poruju u priopćenju.
Na ulasku u špilju održat će se i degustacija vina, a oni koji se odluče na posjet jugu naše države moći će se opustiti i na večeri, uz poseban popust, u Hotelu Stanica.
Na kraju je pripremljeno i posebno iznenađenje za sve zaljubljene. Ulaznice mogu rezervirati pozivom na 036/891-034 ili na info@vjetrenica.ba.